Tuesday, December 12, 2006

Dziękujemy! :']






Ludzie kochani. Dostaliśmy dzisiaj prezent od fanki. Fanka nie dość, że wyczaiła, że pracuje ze znajomą Szefowej to jeszcze podstępem i AMONIMOWO przekazała na ręce Pani Kierowniczki to oto cudo. Szefowej gil zwiss do pasa ze wzruszenia. Może zamiast opowiadać se popatrzta. Jeden z najfajniejszych prezentów jaki można dostać. Nie mogę dalej pisać bo znowu glut wisi. Wiadomo komu.

Uszanowania!
Asystentka Redakcji Osobista
Matulek Lulia

No comments:

Post a Comment