Monday, December 4, 2006

Kosmita Jelonek Bambi w UeSA mieszka...


source
- Szefowo? Ona już jest z Cartoon Network czy jeszcze mamy zaczekać? Bo szkoda tego Bambi...
- Piórko w zad niech se wsadzi. Będę miała do myślenia.
- To bo w sumie to jest tak, jakby leżeć na polance od matki jelonka pod kosmosem a na głowę właśnie nam narobił rajski ptak?

Last episodes of czyli Cartoone Network by LMProduction cz.1 czyli Cartoone Network by LMProduction cz.2 czyli Cartoone Network by LMProduction cz.3

No comments:

Post a Comment