

source
- Szefowo? Ona już jest z Cartoon Network czy jeszcze mamy zaczekać? Bo szkoda tego Bambi...
- Piórko w zad niech se wsadzi. Będę miała do myślenia.
- To bo w sumie to jest tak, jakby leżeć na polance od matki jelonka pod kosmosem a na głowę właśnie nam narobił rajski ptak?
Last episodes of
No comments:
Post a Comment