source
18.15 Pisaliśmy Wam jeszcze na poprzednim [chlip :’/] blogu, że Brad i Angelina pobiorą się dopiero wtedy kiedy w USA zostaną zalegalizowane związki homoseksualne. Jak donosi The Sun UK nasza A-litowa para pobiera się jeszcze w tym roku. Ślub ma odbyć się w Afryce w pięknej willi pod Johannesburgiem. POŻYJEMY, POADOPTUJEMY, POŻYJEMY, POADOPTUJEMY - ZOBACZYMY!
source
23.15 Ćwir…Ćwir… source
No comments:
Post a Comment