Sunday, December 10, 2006

Z rodziną najlepiej wychodzi się... Show me your Klons Will!

source


- Ten na górze po lewo to brat?
- Jaki po lewo?
- No. Ten z loczkiem i wąsem. W płaszczu. Wstydliwy trochu.
- W okularach.
- Bez
- On bez ale może Pani Kierowniczka powinna.  THIS UP ON THE LEFT. IS THIS HIS BROTHER? (...) - Who on the left? (...) - THIS ONE! WITH SMALL CURLS AND MOUSTACHE WEARING COAT. A LITTLE BIT SHY... (...) Glasses. (...) - WITHOUT! (...) - Mabe he without but Gross Boss should wear.

A reszta mam, tatuśków, braci, sióstr oraz innych krewnych w ==>> Zaplecze i labelsach

No comments:

Post a Comment