Thursday, January 4, 2007

First Britney New Year pics :/ worse than ____________

Biorąc pod uwagę sprawę, że walnęła w klubie czaszką. Spodziewali my się ujrzeć dzisiaj gębę jakąś straszną. Dwa dni temu pojechała do SPA czyścić swoje ciało i podobno na odnowę – remontować B.Spears całą. Każdy kto je w Hollywoodzie wie że gdy dla prasy koment, iż ktoś jedzie do SPA znaczy, że ma w życiu trudny moment. Jest zazwyczaj fanem prochów albo wódy – tak to bywa. Że tym razem jest to Britney. Wielka i światowa dziwa diva. I jak widać na remoncie odlepiła sobie włosy co nie znaczy, że jej przeszło tak jak reszcie poprzez nosy. I jak widać wygląd zmierza już do przechodzonej pani, która stoi napieprzona gdzieś na rogu i na bani. Żałość nam ścisnęła dupy, bo tu dziś na oczach świata, Britney stacza się codziennie. Może lepiej niech już zmiata…?

Our source/credit and the rest of the pictures ==>> here

No comments:

Post a Comment