Saturday, January 13, 2007

We're living on the edge! Niegrzeczny chłopczyna na plaży żeten...no... wyczynia...



Steve Tyler from Aerosmith source

Najpierw Courtney...tera Stev... Dobrze, że jest 4.00 rano bo byśta nie zasnęli :/

No comments:

Post a Comment