wlepiam model Issaca,
co polega na Britfobii –
może to choroba taka?
Bowiem Cohen w młodym wieku
chodził z laską co się zwała
Sypal Jenn i która z gęby
toż to Britney prawie cała.
Jak więc widać ten chłopczyna
ma swój model manekina,
co na pipce się zakańcza
a na gębie się zaczyna.
Se powinien zrobić lalkę
i nadmuchać ją gdzieś w kącie.
Wtedy będzie miał już pewnik,
że mu działać będzie… EKHE…
source
No comments:
Post a Comment