Ok. Tera będzie oświadczenie rzecznika Britney: „Britney przemyślała to wszystko i stwierdziła, że zrobiła okropną rzecz, która jak ma nadzieję nigdy więcej się nie powtórzy. Ogolenie włosów było dla niej terapią. Britney bardzo teraz potrzebuje pomocy, wie co musi zrobić i będzie odbudowywać się krok po kroku.”
Co jess do cholery? Jedyne tragiczne wydarzenie jakie tu widzimy, to to, że jej te włochy odrosną. Oto nowa idolka lesbijek! Oto nowa ikona a nie jakieś wurwa doczepianki. Prosimy jeszcze kolczyk na mordzie, obtatuować oko i możeta Britney wpadać do nas do klubu. Będziesz miała branie że hej! Jako, że przez rzecznika przemawiał zielony dolar dajmy temu spokój.
My chcemy zobaczyć gęby tych od PR-u z wytwórni PLASTYKOWYCH LALECZEK. Zuch dziewczyna! Hej joł mamazoł!
No comments:
Post a Comment