"Noszę makijaż i maluję sobie paznokcie. Noszę wysokie obcasy. To wszystko prawda. Lubię nosić spódnicę. W sumie powinienem być gejem ale za bardzo lubię kobiety. Jestem trochę metroseksualny. Jak się zgubię proszę o wskazówki. Na przykład na stacjii benzynowej. Więc w sumie nie wiem. Zwykli faceci mają chyba więcej dumy."
Monday, February 19, 2007
Cycat dnia/ quote of the day
"Noszę makijaż i maluję sobie paznokcie. Noszę wysokie obcasy. To wszystko prawda. Lubię nosić spódnicę. W sumie powinienem być gejem ale za bardzo lubię kobiety. Jestem trochę metroseksualny. Jak się zgubię proszę o wskazówki. Na przykład na stacjii benzynowej. Więc w sumie nie wiem. Zwykli faceci mają chyba więcej dumy."
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment