source
No to się chłopcy udali. Justin Timberlake i Andy Samberg zagrali wczoraj na żywo „Fiutka w pudełku” aka „Dick in the box”. Video do tej piosenki stało się momentalnie numerem jeden naszego ulubionego YouTube. Bardzo, ale to bardzo nam się podoba fryz JT. I normalnie biżuteria naszyjna. Jako, że Gross Boss też przebierać siem lubi, do kompletu zdjęcia zarządu z 2005 z Atrakcyjnym Kazimierzem. A dla was klip :]
No comments:
Post a Comment