Saturday, February 17, 2007

W Disneylandzie jest wesoło! Haj Ha! Tralala!



Uważamy, że Brooklyn rzeczywiście powinien komuś przypiergolić tom watom. A Myszkę Mickey prosimy o natychmiastowy spływ, bo Romeo dostanie histerii. Normanie tortury jakieś. Dziecku takie rzeczy pokazywać. Do muzeum by poszli. Modriana oglądać a nie jakieś Miasteczka Grozy. source

No comments:

Post a Comment