Uważamy, że powinni jej dać jakieś odznaczenie za ułatwianie pracy policjii zamiast zamykać. Kto jak kto, ale udając dziwkę być nazwaną wurwą przez celebrita to nie lada wyróżnienie. Mamy nadzieję, że różowy łeb umilił dzień strażnikom oraz Panu Fotografu aj? source
Saturday, March 3, 2007
No wiecie Państwo... :/
Uważamy, że powinni jej dać jakieś odznaczenie za ułatwianie pracy policjii zamiast zamykać. Kto jak kto, ale udając dziwkę być nazwaną wurwą przez celebrita to nie lada wyróżnienie. Mamy nadzieję, że różowy łeb umilił dzień strażnikom oraz Panu Fotografu aj? source
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment