Wednesday, March 7, 2007

Przed Na Po odwyku jest wesoło! Hejha! Tralala!




credit/source

- No dobra... Tera coś na deser.
Jeśli to to samo co to , to chyba jakaś plaga
==>>
- Jedyna plaga jakom tu widzę Pani Kierowniczko to TO.

No comments:

Post a Comment