Wednesday, April 18, 2007

Dobranocka! Bzika nie mamy ale Fasolki owszem. A nie cholera. To pierwsze też :]

The best of Fasolki cz.1


The best of Fasolki cz.2

Zieeeeeeeeelone włosy! Zieeeeeeeelone glutki!
Znów Kierowniczce zwisa maluutki!

No comments:

Post a Comment