Thursday, April 12, 2007

Komunikatrix

No właśnie dzisiaj jest ten dzień, kiedy będzieta znowu mogli wyjść spokojnie powąchać trawnik i pierwsze obsikane pączki na niskich krzaczkach. Kto nie ma niskich krzaczków lub nie są obsikane, może spulchnić glebę pod blokiem i przynieść z osiedla obok. Lub obsikać. Nasz nałóg torrent a zwłaszcza najlepszy przedstawiciel na BitSpirit niejaki aXXO daje nam dzisiaj wolne botak. Wieczór z fachowymi fachowcami od znikania. Właściwie od rańca bo Kierowniczka normalnie nie poszła do pracy. Lodówkę rozmrażała oraz trzepała. Eeee...dywan czarny. Nawet czarnego też czasem trzeba trzepać. Jakby co to TUTAJ macie napisane jak nie rozmrażać lodówki. Do maniany aj? Aj.

No comments:

Post a Comment