Friday, April 13, 2007

SMS-y

19.16 The Sun donosi, że Madonna adoptuje dziewczynkę /Grace/ z Malawii. Tą samą, którą ostatnio podmieniła na Davida. Pomimo zaprzeczeń rzecznika Madonny, leci ona w niedzielę do Afryki. OJTAM. LECI SIę PRZELECIEć NORMALNIE GORYLA ZOBACZYć NA żYWCA. Z TOM ZEBROM.  The Sun is reporting that Madge will adopt a girl named Grace from Africa after watching footage of the young orphan. Grace is the same girl she chnged for David last time. Her spkesman denied it. WE KNOW THAT SHE IS JUST FLYING! EEE... TO SEE GORILLAS AND ZEBRAS. ALIVE. source

No comments:

Post a Comment