18.02 Przepraszamy za layout. Niechcący zmieniliśmy na coś takiego... Do jutra bo skrypt szefowa ma w pracy i nie może odtworzyć z pamięci. A TAK W OGóLE TO CO WAM SIę NIE PODOBA? PRZYNAJMNIEJ NIE TRZEBA łADOWAć KRESEK Z REKLAMą POD URODZINAMI. Dobra napiszcie co poprawić. Ale szczerze. Dobra NIECH KTOś NAM WURWA POMOżE W TEM SKRYPCIE
p/s
Coś sprawdziliśmy. Labelsy wyświetlają się tylko 19 lub 21 wstecz. Do dupy z takim layoutem. Oby do jutra. Labels niecały jest nieważny. To już wolimy te poprzednie śmieci
Monday, April 16, 2007
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment