Monday, May 21, 2007

Brangelina. Ewakuacja. Cannes.



Brangelina pojechała do Cannes. Zostawili Pragę razem z jej Ahooojami i zapakowali całe przedszkole do samolotu. Cuś chyba jest na rzeczy bo Angelina chyba po raz pierwszy zaniosła gdzieś Shiloh publicznie. Może dlatego, że Brad wrzucał do samochodu Tampaxa jej przypadło umieszczenie pierworodnej osobiście. Mamy nadzieję, że nie cierpiała za bardzo. Gdzie jest Zahara to się okaże jak się rozpakują w Cannes. Bo jak widać nawet nasz drogi Jared, który użycza nam zdjęć nie wie. source

No comments:

Post a Comment