Saturday, May 19, 2007

Dorwij VIP-a !


Dziękujemy wszystkim, że przyszliście. Zwłaszcza tym naszym odwiedzaczom co rzucali się na Szefową z decybelem. Normalnie ktoś nas rozpoznał :'/ W środę na wesołe rozmówki z Panią Kierowniczką w programie WIECZORNYM. Jak kto ciekaw to niech se obejrzy.
Uszanowania.
Redakcja L.M.Production

No comments:

Post a Comment