Nowa dziewczyna Colina - Muireann McDonnell zanim zaczęła umawiać się z najboskiejszym
Oczywiście współczujemy Collinowi, ale cieszymy się, że czarna seria nie zaczęła się wcześniej. Timberlake nie nagrałby nowej płyty, wszystkie Stavrosy Narchosy i inne Brandony Davisy razem z innymi zarażonymi czyli znaczna część Rzeżączka Hampton Team gryzłyby ziemię od spodu a znając Collina - byłaby to połowa Hollywood, którą przeleciał Drugiej nie przeleciał botak.
No i patrzecie wurwa. Chyba mamy syndrom Polyanny :/
No comments:
Post a Comment