Friday, May 4, 2007

Sasha is new Freddie!



Sasha Baron Cohen zagra Freddiego Mercurego w jego biografii. Film będzie opowiadał o początkach sławy Królowej aż do jego tragicznej śmierci w 1991. Cohen jest bardzo podekscytowany, że odetnie się od roli Borata a my razem z nim. Koleś i tak już zmienia się jak kameleon z filmu na film a ta rola może przynieść mu Oscara. Oscary bowiem ustawiają się głównie w kolejce dla tych, którzy albo zbrzydną /będą zęby!/ albo grają gejów o tragicznie zmarłych nie wspomnim. Poza tym Sasha przyzwyczaił się już do obcisłych rajtuzów więc strój Freddiego wpije mu się w Wacka podobnie jak kazachski opalacz. Rozumiemy, że jego Wacek przywykł. A to już wiele. Ponieważ Borat wysiupał z tej roli Johnego Deppa domyślamy się, że Depp dba o sprzęt bardziej i nie chce go uciskać za bardzo. A może nie lubi. A może się wstydzi bo ma mały sprzęt. Poza tym Depp z dużymi zębami i wąsem wyglądałby jak rosyjski kachłoźnik. Borat da radę. Już całował się z chłopami a nawet na jednym leżał goły. Więc wszystko w normie.  Sasha Baron Cohen is going to play Freddie Mercury in upcoming biopic. The film will chronicle Freddie's rise to fame and his hard partying up to his death in 1991 due to complications from AIDS. Cohen is very excited because he wants to cut himself from Borat ASAP. We are glad too! It is possible that this role will bring the Oscar to him. The Oscar goes frist of all to this one who goes ugly / BIG TEETH YO!/ who is gay or dye tragically. Beside Sasha got use to tight pants. Reportedly, Sacha beat out Johnny Depp for the role. Wow... mabe Depp cares more about his BIG JOHN? For us, Depp wearing big teeth ans moustache will lookailie russian farmer. We have to remember that Borat kissed another guy and lay on another naked man. SO...HE IS READY!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

UPDATE 07.05.07 . Dementi. Borat pierszesłyszy. Co do wuja pana? To 150.000 stron podało newsa a tu takie rzeczy? :/

No comments:

Post a Comment