


Spice Girls nagrywają razem. Tera czas na załamanie się północnej półkuli świata. Dziołchy nagrywają piosenkę, która ma się stać numerem jeden Anno Domini 2007/2008. Jak wiadomo od lat czochrały się za łby i zarzekały, że one nigdy z tom sukom co jom tak obgadała w prasie i że ta suka to może sobie w dupę schować tego Beckhama i że Mel B ma uda jak kolumny koryncko-doryckie i że Geri jest kurduplem tylko udaje a Baby Spice powinna zapuścić włosy włonowe i że Mel C lubi kobiety tylko się wstydzi. No i proszę.
My wiemy swoje. Hormony zadziałały. Rozmnożenie gatunku ludzkiego działa cuda. Można pogadać o kupkach i kolkach, zwracaniu mleka i o nagraniu nowej piosenki. Z tymi babami... :] source
No comments:
Post a Comment