Sunday, May 20, 2007

Spice up your Christmas!



Spice Girls nagrywają razem. Tera czas na załamanie się północnej półkuli świata. Dziołchy nagrywają piosenkę, która ma się stać numerem jeden Anno Domini 2007/2008. Jak wiadomo od lat czochrały się za łby i zarzekały, że one nigdy z tom sukom co jom tak obgadała w prasie i że ta suka to może sobie w dupę schować tego Beckhama i że Mel B ma uda jak kolumny koryncko-doryckie i że Geri jest kurduplem tylko udaje a Baby Spice powinna zapuścić włosy włonowe i że Mel C lubi kobiety tylko się wstydzi. No i proszę.
My wiemy swoje. Hormony zadziałały. Rozmnożenie gatunku ludzkiego działa cuda. Można pogadać o kupkach i kolkach, zwracaniu mleka i o nagraniu nowej piosenki. Z tymi babami... :] source

No comments:

Post a Comment