Wednesday, May 2, 2007

Wielki powrót Britney czy cośtam.


Before ==>> source



- Że co zrobiła?
- Wróciła. W House of Blues. Najpierw poszła tam w pidżamie, potem ją zdjęła a potem poleciał playback.
- Zajebiście. Usmaż mnie jajka na śmietanie tak?

No comments:

Post a Comment