Sunday, May 27, 2007

Z życia zdziry. Przycisnęła mocno z giry... :/



Normalnie kończyna jej za mocno opadła i stąd to "w drzewo"
Lindsay została dziś w nocy zatrzymana za spowodowanie wypadku /jak widać/ i za jazdę pod wpływem narkotyków /jak widać przez ostatnie 20 notek o LL/ Merc poszedł się walić w dosłownym tego słowa znczeniu a LL i jej dwóch pasażerów zostali lekko ranni. W samochodzie znaleziono dragi w tym Babcię Koksik.



Lindsay ma się stawić za miesiąc w sądzie. Rozumiemy, że sąd dowie się, że to nie ona prowadziła tylko coś okrągłego z trombkom w środku jej się
do ręki przylepiło a poza tym Wysoki Sądzie lubiem biszkopta i wąchnęłam u babci Jasi jak ją odwiedziłam o 2 nad ranem w przerwie imprezy. Lohan odniosła obrażenia w okolicach klatki z piersiami. Może jej się implanty rozjechały na boki a pas został w środku? My tam nie wiemy. Ale jak się dowiemy to na pewno Wam powiemy. Co najsmutniejsze Svedka Vodka wypięła się wielką szklaną rzycią na biedną z wgniecionymi piersiami Lohan i odmówiła sponsorowania jej 21 urodzin Mina. :'/
Z wyrazami. Redakcja
 Police tell TMZ that 20-year-old Lohan and two other adults were in her 2005 Mercedes SL-65 convertible when she lost control and crashed into a curb and trees in Beverly Hills around 5:30 AM. After the crash, police say LiLo got into another car and was driven to Century City Hospital where she was treated for minor injuries that involved 'something to her upper chest area.' Police said the two other people in her car were not hurt. Officers received a 911 call about the accident and 'tracked Ms. Lohan to the local hospital, where she was ultimately placed under arrest' for investigation of misdemeanor driving under the influence of alcohol or drugs. source pix source1 pix source2

No comments:

Post a Comment