Thursday, June 28, 2007

Lindsay zagra Paris Hilton


Właśnie gruchnęła plota, że Lindsay zagra Paris Hilton w biograficznym filmie o długim i pełnym trudów, zmagań, bólu i łez życiu Paris Hilton. Żeby było lepiej soundtrack ma nagrać Britney Spears. W filmie podobno pojawi się prawdziwa Paris, żeby kłapnąć opadajoncom powiekom lewom tylko nie wiemy po co. Gwoli przypomnienia. Lindsay nawyzywała PH publicznie od hcip, Paris nawyzywała publicznie BS od naćpanych ekshibicjonistek a Brit nawyzywała PH publicznie od elementów niepożądanych szkodzących jej wizerunkowi. Weźta się wurwa piergolnijta w łepetyny. Trzy ćpunki i przyszła recydywistka. A zamknąć to w cholerę w bloku A w Alcatraz i skręcić reality a nie zawracać nam gitarę. Przecie to będzie wurwa PLAGIAT. Toć całe jej życie jest w internecie. Chyba, że w mordę jeża cuś nas ominęło. :*/  Here is the strangest rumor of the day according to ITN…they are reporting that Lindsay Lohan is in talks to play Paris Hilton in a biopic. Wait it gets even stranger, 'There have already been negotiations with a major film company to make the Paris Hilton Biopic with Lindsay Lohan playing Paris - and Paris herself and Britney Spears singing the soundtrack'. WHAT THE HELL? THREE DRUGGERS DAM IT! BTW IT WILL BE PLAGIARISM DAM IT! HER ALL LIFE IS IN THE WEB. ISN'T IT? :]]] source

I z ostatniej. Jak się okazało LL miał we krwi wódę i Babcię Koksik "kiedy drzewo nagle wyskoczyło zza rogu i Wysoki Sądzie rzuciło się na mnie z tem pniem jak nie wiem" W ten właśnie sposób się to kręci dzieci. Czeka nas teraz drugi proces i drugie show z udziałem Lohan, która pewnie tez dostanie wyrok. I może celę po Paris? W końcu grunt przygotowała. Tylko kamer brak :/  Lindsay Lohan was allegedly drunk and had cocaine in her system during an early morning smash-up in Beverly Hills on Memorial Day weekend. THE REST VIA LINK source

No comments:

Post a Comment