Thursday, July 26, 2007

Electroclash babe! GrossBoss myspace friends. NUN



Magda i Ola/f/ wymiatają jak mało kto. Płyta Sunlight zajebista. Jak kto lubi electro to proponujemy śledzić mu electroslash na myspace. No nie ma innej rady. Wśród tych 192,972,424 użytkowników mamy swoje Polskie brylanciki.I dzięki Blogu!

==>> NUN myspace
==>> NUN homepage

No comments:

Post a Comment