Bao Xishun - najwyższy człowiek świata /2.36cm/ poślubił półpaśca. Znaczy kobitę poślubił co ma 1.68 - Xia Shujian. Tak mu własnie do tego półpaśca sięga mniej więcej. Ponieważ widzimy znaczącą brew populacji męskiej co lubi kiedy kobita sięga do pasa bo wszędzie ma blisko i może nam zębami piwo otwierać, Państwo pozwolą, że udamy się gdzie się udamy a dla Was foty :]source
No comments:
Post a Comment