Kelly Rowland zemdlała na scenie podczas swojego koncertu w Lagos 15.07 . Prosto z gleby została odwieziona do szpitala. Jej rzecznik zapewnił, że nie jest anorektyczka i nie wymiotuje do doniczek tylko się odwodniła bo nie dostarczono jej na scenę pić. Tja... Britney, Lindsay i reszta też się odwadniała. Jakby co to jedna działka pić kosztuje sto dolców. Dobra. Co za organizator do wurwy nędzy?
Tuesday, July 17, 2007
Upada na glebę nieszczęsna nieboga bo dla wszystkich chudych być musi przestroga.
Kelly Rowland zemdlała na scenie podczas swojego koncertu w Lagos 15.07 . Prosto z gleby została odwieziona do szpitala. Jej rzecznik zapewnił, że nie jest anorektyczka i nie wymiotuje do doniczek tylko się odwodniła bo nie dostarczono jej na scenę pić. Tja... Britney, Lindsay i reszta też się odwadniała. Jakby co to jedna działka pić kosztuje sto dolców. Dobra. Co za organizator do wurwy nędzy?
Labels:
Kelly Rowland,
łubudu
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment