

My już som Amerykany mamy plany, my sa pany. Lubim mieszkać zagranicznie bo to zawsze zabrzmi ekhe? No więc. Beckhamy wylądowali w UeSiE. Całe manele już porozkładane po nowej chacie. Posh powiedziała o niej tak: "We didn't want anything too huge, too fancy, too ostentatious" Rozumim, że chata skromna to taka co zawiera jak u nich. Wewnętrzny/zewnętrzny bar, plazmę za 100.000 $, 10-osobowy dom dla ochroniarzy, złote wykończenia w łazience warte 1 plus sześć zer i Tomkata jako sąsiada? ==>>
Zapamiętajta tom datę, bo to pierwszy dzień w nowej ojczyźnie. Tera to już nas czeka tylko Posh codzienna. Tyle, że na nią Szefowa może patrzeć aż jej gały wypadnom. Tja... Czas siać... siać... siać... Normalnie GrossBoss'owi drgnęło. Miłość czy co? Pomóżta! Podpisano. Matulek Lulia - Asystentka Redakcji Osobista.
No comments:
Post a Comment