Britney Spears została własnie zapuszkowana za jazdę bez ważnego w Californii prawa jazdy /to za poprzedniom tom jazdę kiedy stuknęła na parkingu 6 sierpnia pewne autko/ i zniszczenie mienia, znaczy tego autka własnie. Szła sobie normalnie po ulicy a tu jak ją nie zapuszkują. Az kłaczory z głowy poszli podobno. Brit czeka maksymalnie 6 miesięcy a nas - jej pierwszy mugshot :'/. Miejmy nadzieję że odlepią jej włochy. Może pozwolą zabrać je do celi i dadzą gumowe szydełko? Wydzierga sobie z nich jakieś gatki.source1 source 2
A co rzekła Brit po zatrzymaniu?

or watch it here
No comments:
Post a Comment