Monday, October 1, 2007

Britney Spears new song 'Piece of me'


Powiemy tak. To najlepszy kawałek jaki Brit nagrała. Szefowa siedzi z łbem w głośniku usiłując wyłowić jakieś basy. My wiemy, że jak już wyłowi to już generalnie w ogóle przestanie nadawać Gimmie more tylko zarzuci na obrocie zamkniętym to, czego zajawkę możeta sobie tu posłuchać.

No comments:

Post a Comment