BTW
Tja... Britney straciła prawa do opieki nad Seanem i Jaydenem z powodu nie przestrzegania zaleceń sądu. Rozumiemy, że nawet obiecane 50/50 jej tera nie przysługuje. Nie zasłużyła. Rozumiemy, że Wrzód na dupie zasłużył bardziej. Britney zapomniała, że nie prowadzi się bez ważnego prawa jazdy oraz nie pije publicznie wódki. Nawet zielonej. Nie mówiąc o testach na obecność. Spears ma oddać synów Wrzodowi dziś lub jutro. Nie wiemy czy nam przykro. Uhm. Rozumiemy też, że sędzia ściągnął płytę jako dowód w sprawie? W końcu takie Confessions on the chair robi swoje. Dodajmy, że pierwszą rzecza jaką zrobiła Brit po wyjściu s sądu było opalania natryskowe. source
No comments:
Post a Comment