Tuesday, December 18, 2007

Aaaaaaa! Kto nie miał komina jest wieśniakiem z gmina


Kominy wracajom! Kominy! Mamy gluta jakby kto nas normalnie przepędził dwa kilometry w samych skarpetach przed Marry Christmas :'/ Panie normalnie Pani Kierownik rzekła, że jej pierwszy komin to był ściągacz co upiergoliła ojcu ze swetra ale i tak go nosiła. Sweter był za mały bo żona Dawcy Życia uprała go przez przypadek z produkcją ubraniową z Fabryki Ubrań ORION. Dresem czy coś. Dlatego tak się zwęził. Kierowniczka po założeniu wyglądała jak chodzący napletek. Potem Kominy zaczęły dziergać wszystkie babcie. Ten kto nie miał babci szedł do dziadka albo do babci kolegi. Hesus :'/ Dobra. Dosyć tych wspominek. Pete nie wygląda jak chuj GrossBoss w 1985 ale gil pozostał :'/ DL

No comments:

Post a Comment