Monday, December 3, 2007

Dziś freaków motyw jest taki. Arquette Alexis zderzaki.

Alexis at the Ribbon of Hope celebration in Los Angeles 01.12.07 GR

Nawiązując do słusznej idei ucinania tego co do ucięcia Alexis miał, prosim o zapoznanie się z jej historią krótką i nie płakanie nad tym co mu tam odjęto. Powyżej widać, że mu dosyć sporo dodano. I to podwójnie ==>>

No comments:

Post a Comment