Tuesday, January 15, 2008

Kick out Saleshii kuperek? Wujowy będzie...

MTO podają, że Elite Model chce obciąć kontrakt z Saleshią z trzech lat do roku. Jak widac znajomośc z Tyrą i układ z producentami ANTM przed ANTM wychodzi bokiem. Tylko czy tu nie chodzi też o to aby gadali? Źle, dobrze, byle. Najwyżej wróci do reklamowania peruk

No comments:

Post a Comment