Wednesday, January 16, 2008
SMS
12.48 Jak donosi In Touch Weekly, przed zabraniem jej ostatnio do szpitala, Britney zostawiła w łazience list samobójczy. Stwierdziła, że jej przykro i że chciałaby miec takie życie jak inni i żeten. TO SIEDŹ WURWA W DOMU W GACIACH, Z DZIEĆMI! ZAŁÓŻ BLOGA ALBO WEŹ CHAŁUPNICTWO DO CHOLERY.
source
Labels:
Britney Spears
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment