- Dobra już tam. Żartujemy.
- Co żartujemy?! Ja bym ich wydoiła na 150$ Pani Kierowniczko! A celniczkę to nawet na 200! Za naukę!
- Lulia. Ty jakbyś pokazała na lotnisku zad i zażądała 200, to ta celniczka do końca życia pracowałaby na cargo przy odprawie surowców sypkich.
No comments:
Post a Comment