Tuesday, February 5, 2008

Dita na lotnisku. Notka o 'zjawisku'.


JJ
- Dobra już tam. Żartujemy.
- Co żartujemy?! Ja bym ich wydoiła na 150$ Pani Kierowniczko! A celniczkę to nawet na 200! Za naukę!
- Lulia. Ty jakbyś pokazała na lotnisku zad i zażądała 200, to ta celniczka do końca życia pracowałaby na cargo przy odprawie surowców sypkich.

No comments:

Post a Comment