Wednesday, March 12, 2008

OMG offtopic. Normalnie musieliśmy. Krasnoludki som wśród nas :'/



Jak donosi The Sun, krasnoludek terroryzuje miasto w Ameryce Południowej. Jose Alvarez rozprawiał sobie normalnie z ziomalami o rybach i włączył na chwilę kamerę w komórce, kiedy nagle z krzaków wyskoczyło coś co tylko Sierotka Marysia lub Jerzy Stuhr mogliby zidentyfikować. Oraz Śpiąca z jabłkiem w gębie. Ziomale razem z Alvarezem spiergolili na chatę w trybie szybkim, gdzie jeden z nich zasłabł i został odwieziony do szpitala karetką. Gdyby ziomal ściemniał nie podaliby mu leków, czyli normalnie wczytał to co zobaczył i kajtnął na serio znaczy. My też byśmy kajtnęli. Słowo. A dla was video. Taki dzisiaj dzień z OMG O-face mamy nie?

No comments:

Post a Comment