Saturday, March 29, 2008

SMS

19.13 Żeby nie było za miło, walnęło Szefowej łącze. Działa tylko jedno pasmo i jak powiedział miły pan od internetu "Może poniedziałek wieczorem" Narazie jedziem na pół gwizdka. Dobrze, że w ogóle jedziem. Yh :/ ZOBACZYM CO Z JUTRZEJSZYM WRZUTEM. UWIERZTA. NAM JEST BARDZIEJ PRZYKRO.

No comments:

Post a Comment