Saturday, March 29, 2008
SMS
19.13 Żeby nie było za miło, walnęło Szefowej łącze. Działa tylko jedno pasmo i jak powiedział miły pan od internetu "Może poniedziałek wieczorem" Narazie jedziem na pół gwizdka. Dobrze, że w ogóle jedziem. Yh :/ ZOBACZYM CO Z JUTRZEJSZYM WRZUTEM. UWIERZTA. NAM JEST BARDZIEJ PRZYKRO.
Labels:
sms
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment