Tuesday, April 1, 2008

Notka GrossBossa o włosach z nosa.



- Właściwie to Pani Kierowniczka tez powinna.
- Nie mogę. Ochrona przed moskitami. Czesać raz w tygodniu wystarczy. Tyż jest ładnie.

No comments:

Post a Comment