Friday, May 16, 2008

Nuda mociumpanie. Nostagia. Wszystko już było wurwa. Nostalgia. A nie. To tez już było :/


Tjaa... sextaśma wchodzi właśnie na rynek. On jom tam ten Ghalibaba w tym Meksyku wtedy normalnie. No to według relacji tych co oglądali jess tak. Ona się rozbiera /normalne/ ma na łbie różową perukę /normalne/ on ją potem tamoj / normalne/ ale przerywa i mówi "Zdejm wurwa te peruke!" Na co ona "Wal siem nie zdejmem!" /normalne/ i potem on jess nieszczeęśliwy i jom dalej tamoj. source. The National Enquirer

P/s
Jak GrossBoss się wyśpi i obudzi to powiedzta mu, że poszłam po bułki do Zorzy na Kłodawskiej
Dziękuję
Lulia

No comments:

Post a Comment