Tuesday, May 20, 2008

OMG offtopic. Garry Kasparow i latający członek


No. Były miszczu świata w szachu i wróg Kremla przemiawiał se radośnie wczoraj w Moskwie. No widzita. Jakbyśmy byli gejami [ekhe!],pewnie rzucilibyśmy się z gębą coby złapać w zęby. Ale nie jesteśmy więc...

No comments:

Post a Comment