Tuesday, May 20, 2008
OMG offtopic. Garry Kasparow i latający członek
No. Były miszczu świata w szachu i wróg Kremla przemiawiał se radośnie wczoraj w Moskwie. No widzita. Jakbyśmy byli gejami [ekhe!],pewnie rzucilibyśmy się z gębą coby złapać w zęby. Ale nie jesteśmy więc...
Labels:
OMG offtopic
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment