Monday, June 2, 2008

Wyjdź z szafy dzieweczko, zapłacimy zdeczko.


- Ale o co chodzi?
- No. Zaproponowali jej balona za wyjście z szafy, że jest ten i jakby co to możemy ją na Paradę Równości zaprosić ze tom Samantom.
- Za milion?
- No właśnie nie wiadomo. Jakiś gość powiedział, że ona powiedziała, że już nie ma kasy bo przeciągnęła ją przez nos i czeka na więcej za tą okładkę.
- To niech poczeka. Za 2 miliony opowie u Jerrego Springera o swoim związku z orzechem. en

No comments:

Post a Comment