Tuesday, June 10, 2008

Zdrastwujcie Andzia! I co? Utyła?


zel2

No to dobrze Szczapiątko bo już się moja duszko marchwiliśmy. ==>> ... normalnie zapadła się pod ziemię z tem Iglesiasem. Raz na rok wychodzom. Yh.

No comments:

Post a Comment