Monday, October 13, 2008
SMS
21:58 Przepraszamy za nieregularne i niezbyt wesołe updaty, rozkojarzenie, pomyłki i całą resztę, ale od kilku dni siedzimy w szpitalu. Przy Kimś. Proszę nam wybaczyć. Wrócimy w pełni zdrowia psychicznego za tydzień. Może. A na razie niezbyt wesołe updaty poranne, rozkojarzenie, pomyłki i cała reszta. No i patrzta wurwa. Mówiliśmy.
Labels:
sms
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment