Jak powiedzial jej stylista Jen Rade zalożyla tyl na przód bo ma na plecach fajne dziary. Zgadzamy się. usm
Friday, January 30, 2009
Angelina is... Angelina.
Jak powiedzial jej stylista Jen Rade zalożyla tyl na przód bo ma na plecach fajne dziary. Zgadzamy się. usm
Labels:
Angelina Jolie,
kieckowo.com
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment