Friday, March 6, 2009

I'm back bitches... eeee bithes...yeah... uhm.

Majkela Jacksona ogłosiła własnie swój powrót w Londku na arenie O2 9 czerwca, który to będzie jego ostatnim. Rozumiemy, że o ile na konferencję założył na głowę martwego kota swojego sąsiada i przylepił nos, o tyle po koncercie w ramach wiwatów ujrzym nędzne szczątki ssaka wyrzucane w powietrze / może spadną na 4 łapy – trzeba wurwa sprawdzić/ i z podestu zejdzie wesoła czaszka w stylu wujka Marcela. No. Nie możemy się doczekać :’/

No comments:

Post a Comment