
"Absolutnie, za każdym razem kiedy związek się kończy, mówię sobie - Gdybym mogła być dziewczyną Angeliny Jolie, byłabym zajebiaszczo szczęśliwa. Kocham Angelinę. To ktoś kogo podziwiam i obserwuję. To moja ulubiona aktorka w Hollywood. Kocham to, że jest tak niesamowicie szczera i nie boi się być sobą. Mówi ci dokładnie co ma na myśli"
No comments:
Post a Comment