Thursday, December 10, 2009

Dużo tego.

'Never a failure, always a lesson'


- Można by powiedzieć Pani Kierowniczko. Brudnopis.
- Ty już lepiej nic nie możnopowiedziuj. U nas też gęsto.

No comments:

Post a Comment