No to gwoli ścisłości. "Telephone" był pierwotnie napisany przez Gagę dla Britney Spears ale ta stwierdziła, że normalnie nie. Dodajmy, że "Umbrella: też miała być dla pani Rozmemłanej i nu. Toże nie podpasiło. Może i lepiej. Przynajmniej nikt nie sprofanował kozim altem.
Dla tych co chcą sobie posłuchać demo Britney śpiewającej o łączności telekomunikacyjnej co jej przeszkadza w machaniu zadkiem na parkiecie, zapraszam,
Monday, May 3, 2010
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment